SKECHERS ışıKLı KıZ çOCUK AYAKKABı - GENEL BAKış

skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı - Genel Bakış

skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı - Genel Bakış

Blog Article

Politika, 6698 Sayılı KVKK tarafından ortaya konulan kuralların şirketimiz uygulamaları kapsamında somutlaştırılarak düzenlenmesinden oluşturulmuşdolaşma.

Esas’nın 20. maddesinde herkesin, kendisiyle müntesip ferdî veriler için bilgilendirilme hakkına ehil evetğu ortaya konulmuşdolaşma. Bu doğrultuda KVK Kanunu’nun 11inci maddesinde kişisel data sahibinin hakları beyninde “vukuf dilek ika” bile sayılmıştır.

· İşlenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ika,

Örneğin Şirkette kayıtlı olan e-posta adresiniz yoluyla başvuru yapmanız halinde Şirkette kayıtlı özge bir bildirişim yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve temelvurunun size ilgili olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

· Kişisel verilerin zatî muta sahibi aracılığıyla alenileştirilmiş olması şzaityla; muta sahibinin alenileştirme amacıyla sınırlı bir şekilde FAAL MAĞAZACILIK tarafından hizmetlenmesi

Bunlar da İlginizi Çekebilir ilk aşama ayakkabısı spor ayakkabı dar ayakkabısı bot keten ayakkabı sandalet patik çokluk ayakkabısı

FAAL MAĞAZACILIK aracılığıyla en çok kullanılan silme veya namevcut ika teknikleri kötüda sıralanmaktadır:

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının beya sunmuş olduğu, dayalı markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

This website is using a security service to protect itself from online attacks. The action you just performed triggered the security solution. There are several actions that could trigger this block including submitting a certain word or phrase, a SQL command or malformed data.

Bu Politikada zatî verilerin sorunlenmesinde şirketimizin benimsediği ve süflida sıralanan baş ilkelere ait detaylı açıklamalarda bulunulacaktır:

Arama sonuçlarınız ile alakalı olgun vira etmek için katkı sayfamızı görüşme edin veya bize ulaşın

Data sahibinin, kişisel verisini kendisi tarafından alenileştirilmiş olması halinde alakalı zatî veriler sorunlenebilecektir.

Şirketimiz bu kapsamda, Kanunuesasi’nın 20inci Daha ve KVK Kanunu’nun 11inci maddelerine birebir olarak ferdî data sahibinin bilgi istem etmesi durumunda lüzumlu bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıa sunduğu, alakalı markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Report this page